Recovery Comedy Tour udowadnia, że śmiech jest nadal najlepszym lekarstwem

27 kwietnia 2021 Lekomania

The Addicts Comedy TourWiele osób wychodzących z uzależnienia z łatwością powie, że proces zdrowienia jest pełen wzlotów i upadków. W niektóre dni czujesz się pewnie i panujesz nad sytuacją, podczas gdy inne dni wydają się być niekończącą się wojną. Ale nawet kiedy jest ciężko, czasami najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, jest odpocząć i pośmiać się.

Mark Lundholm i Kurtis Matthews znają tę drogę aż za dobrze. Aby stawić czoła codziennym zmaganiom z trzeźwością, dwaj przyjaciele zwrócili się do wspólnej miłości do komedii, tworząc Addicts Comedy Tour, objazdowy stand-up show, który dzieli się szczerymi, relatywnymi historiami z odwyku - z dużą ilością śmiechu po drodze.

Addicts Comedy Tour jest jedną z wielu grup komediowych, które powstały w ostatnich latach. Grupy te - często składające się z byłych uzależnionych - mają silny związek z publicznością, która walczyła z nałogiem.

Poza tradycyjnymi miejscami, Addicts Comedy regularnie występuje w ośrodkach odwykowych, więzieniach, firmach z listy Fortune 500 i organizacjach non-profit w całych Stanach Zjednoczonych. Chociaż występy mogą przemawiać do wszystkich grup demograficznych, inspiracja i przesłanie są często dokładną motywacją, której potrzebuje osoba, aby wytrzeźwieć lub pozostać na odwyku.

Dwaj przyjaciele byli uznanymi komikami, zanim się poznali. Mark po raz pierwszy zaczął występować, gdy mieszkał w domu poprawczym i wychodził z uzależnienia od mety, kokainy i alkoholu. Kurtis wytrzeźwiał po wieloletnich zmaganiach z chorobą alkoholową , a kilka lat później zaczął występować w stand-upie.

Nie jest tajemnicą, że Mark i Kurtis odnieśli ogromny sukces w swoich karierach i indywidualnych podróżach do zdrowia. Są jednak w pełni świadomi, że wystarczy jeden drink lub jedna dawka, aby ponownie popaść w toksyczne nawyki, które pozostawili za sobą. Występując dla publiczności, która rozumie ich drogę, znaleźli większy cel w swoim zaangażowaniu w trzeźwość.

Te występy są korzystne również dla nas... Kiedy patrzę i widzę ludzi takich jak my, czuję się jak w domu.

27 kwietnia 2021 Lekomania

0 Komentarze