Samoleczenie lęku: Nadużywanie leków przeciwbólowych na receptę

1 marca 2021 Lekomania

Recepta" na lękKażdy, kto cierpi na zaburzenia lękowe, aż za dobrze zna to pytanie zadawane przez pełnych dobrych intencji przyjaciół i bliskich: Dlaczego nie możesz się zrelaksować i przestać mieć obsesję?

Osobom cierpiącym na zaburzenia lękowe trudno jest wytłumaczyć innym, w jaki sposób dana emocja może sparaliżować osobę, która odniosła sukces. Co więcej, trudno jest uwierzyć, że emocja lub uczucie może prowadzić nas do robienia rzeczy autodestrukcyjnych.Wszystko inne w twoim życiu zanika, oczy ci się zamykają, a twój umysł pochłania strach, frustracja i niepokój.- żona Chrisa opisuje, jaki on jest, kiedy widzi, jak uderza w niego niepokójLeki na receptę są podstępne przede wszystkim dlatego, że są one dostarczane z udowodnionym zastrzeżeniem, że są to leki.

Kiedy byłem uzależniony, opierałem się na fakcie, że to, co robię, jest przepisane przez lekarza. Pomogło mi to poradzić sobie ze środkami, których używałem, aby zdobyć pigułki.Don't Let Covid-19 Stop You from Getting HelpRehabs are still open! Find Help Now The Good, the Bad, and the Ugly Feelings of Hydrocodone and OxycodoneThe (temporary) "Good" - A wash of relief over my whole body. Wszystko stało się możliwe do opanowania i zwolniło. Zniknął strach i wstręt do samego siebie. Miałem kontrolę nad wszystkim w moim życiu przez pewien czas.Zły - Nie trwało długo, aby zacząć potykać się w miejscach publicznych, mówić godzinami bez słuchania i dostać bolesne zaparcia.Brzydki - Nodding off na Boże Narodzenie, coraz w 3 wypadkach samochodowych w ciągu jednego dnia, mijając w miejscach publicznych i przedawkowania.Pomimo przerażających konsekwencji złego i brzydkiego, zawsze wracałem do pogoni za "dobrym". Każdy uzależniony powie ci, że wybiórcza pamięć lub "nie odtwarzanie taśmy do końca" jest powodem, dla którego wracamy do naszych narkotyków lub zachowań z wyboru.Radzenie sobie z niepokojem po uzależnieniu U podstaw całej tej autodestrukcji leżało pragnienie ucieczki; choć jestem trzeźwy od dłuższego czasu, niepokój wciąż tam jest.

Co więc powinniśmy zrobić, kiedy nie możemy używać, ale nadal potrzebujemy ulgi? Dla mnie zaczyna się to od odwrócenia uwagi od siebie przy pomocy Dialektycznej Terapii Zachowania (DBT). W rzeczywistości moja żona wie, kiedy ją stosuję, ponieważ idę na górę, biorę kąpiel i gram w to: Kiedy masz do czynienia z lękiem, rozpraszanie uwagi jest wielkim sprzymierzeńcem. Pozwala ci odzyskać kontrolę nad sytuacją. Dawniej rozpraszałem się, biorąc narkotyki, pijąc alkohol lub objadając się.

Teraz traktuję siebie z szacunkiem. Odnajduję radość i przyjemność w rzeczach, które mnie budują - takich jak muzyka country i lawendowa kąpiel (tak, powiedziałem to). Jeśli nie jesteś w miejscu, w którym możesz podejmować decyzje, które szanują ciebie samego, zrób dziś krok w kierunku wyzdrowienia.Ostatnio edytowano: June 18, 2020 AuthorJeffrey JuergensAboutJeffrey Juergens zdobył tytuł licencjata i Juris Doctor na University of Florida. Pragnienie Jeffrey'a, aby pomagać innym, doprowadziło go do skupienia się na rozwoju gospodarczym i społecznym oraz kształtowaniu polityki. Po ukończeniu studiów postanowił realizować swoją pasję, jaką jest pisanie i redagowanie tekstów. Misją Jeffrey'a jest edukowanie i informowanie społeczeństwa o problemach związanych z uzależnieniami oraz pomaganie osobom potrzebującym leczenia w znalezieniu najlepszej dla nich opcji.

1 marca 2021 Lekomania

0 Komentarze